Flaga Hiszpanii PERONDA – Hiszpańskie kafelki ceramiczne na podłogę lub ścianę

Fabryka Peronda produkuje płytki ścienne i podłogowe od 1827 roku z myślą o oferowaniu konsumentom najwyższej jakości produktów. Dzięki tej długiej historii w hiszpańskim sektorze płytek, firma rozrosła się i ewoluowała, a obecnie ma klientów w ponad 100 krajach. Ze względu na swoje bogate doświadczenie, Peronda wyrobiła sobie reputację, dzięki swojej jakości i poświęceniu.


Peronda, zamiłowanie do innowacji, wyrafinowania i ponadczasowego wzornictwa

Założeniem marki jest przede wszystkim pozyskanie określonego typu klienta, takiego, dla którego najnowsze technologie połączone z nowoczesnym wzornictwem stanowią istotny element aranżacji pomieszczeń.

Peronda od początku swojego istnienia stawiała na niepowtarzalny wygląd i wytrzymałość swoich produktów. Ich ceramiczne kafelki zdobią otaczające nas wnętrza. Dzięki bogatej ofercie i tworzeniu nowych kolekcji płytek, hiszpańska marka nadal cieszy się największą popularnością wśród innych producentów płytek.

Peronda FS

Płytki ceramiczne powstałe w kolaboracji z architektem Francisco Segarra zaskakują oryginalnymi elementami dekoracyjnymi. Designerskie płytki hiszpańskiego projektanta prezentują uniwersalną kolorystykę, która w unikatowy sposób wkomponowuje się w różnorodny design. Płytki z kolekcji Peronda FS to piękne ponadczasowe modele posiadające różne wzory geometryczne i kwiatowe. Przeznaczone są z myślą o charakterystycznych wnętrzach, łączących nowoczesność ze stylem industrialnym oraz vintage, tworząc w ten sposób niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju niezwykłe projekty.

Jeżeli brakuje płytki, której szukasz - napisz, zadzwoń, zrobimy dla Ciebie specjalną ofertę: KONTAKT