Flaga Hiszpanii PERONDA HARMONY – Płytki ceramiczne hiszpańskiego producenta

Przedstawiamy kolekcje, topowego hiszpańskiego producenta Peronda Group. Firma istnieje od 1827 r. i posiada kilka marek, specjalizujących się w produkcji płytek ceramicznych. Prezentowane produkty pochodzą z brandu Peronda Harmony, który specjalizuje się głownie w małych płytkach ceramicznych typu cegiełka. W naszej ofercie, płytki ścienne matowe, błyszczące, dekoracyjne, postarzane w różnych rozmiarach i kolorach. Zapraszamy do zapoznania się z całym zestawem produktów. Płytki cegiełki dostępne z magazynu, wysyłamy wzorniki – próbki.


Dlaczego PERONDA HARMONY ?

To ogromne zróżnicowanie form, wymiarów, kształtów, wykończeń powierzchni, od kolekcji MARE gdzie zanikające reliefy przechodzą, stapiają się w lnianą płaską powierzchnię, do kolekcji SUNSET o spektakularnym efekcie wilgotnej, mokrej, nieregularnej cegłówki. Każda z tych kolekcji urzeka, inspiruje, prowokuje, a przede wszystkim uwalnia twórczą siłę wyobraźni.

Jeżeli nie znajdujesz w naszym sklepie płytek Peronda Harmony, których szukasz - napisz, zadzwoń, zrobimy dla Ciebie specjalną ofertę KONTAKT