Flaga Hiszpanii PERONDA MUSEUM – Hiszpańskie płytki gresowe

Peronda Museum, to niezrównana marka płytek premium firmy Peronda Group. Grupa Peronda to prawie 200 lat doświadczenia w tworzeniu ceramicznych płytek ściennych i podłogowych. Jej eleganckie i wyrafinowane produkty są wynikiem najnowszych osiągnięć w zakresie projektowania i innowacji. Zapraszamy do salonu w Rzeszowie, gdzie można zobaczyć płytki „na żywo”.
Jeśli brakuje płytki, której szukasz – napisz, zadzwoń, przygotujemy dla Ciebie ofertę: KONTAKT


Peronda Museum

MUSEUM to marka płytek ceramicznych premium w pełnym tego słowa znaczeniu, oferująca produkty wyróżniające się elegancją i wyrafinowaniem, oparte na najnowocześniejszych technologiach i nowoczesnym wzornictwie. Fabryka śmiało idzie z duchem czasu i bazując na wieloletnim doświadczeniu na nowo definiuje design swoich produktów.

Marka Peronda Museum dąży do tworzenia wyjątkowo pożądanych produktów, które naprawdę wyróżniają się swoim wysublimowanym stylem.

Ekskluzywne płytki do kuchni

Gresy podłogowe i ścienne z oferty hiszpańskiego producenta łączą w sobie wszystkie walory wizualne i techniczne idealne do zastosowania w kuchni czy łazience. To kafelki z imitacją kamienia, marmuru różnego rodzaju oraz płytki drewnopodobne. Zostały wykonane z najwyższych materiałów, w różnych wykończeniach i formatach: płytki polerowane, matowe i shaped.

Peronda Museum to najbardziej ekskluzywna marka premium, którą można podziwiać w wielu eleganckich i wyrafinowanych miejscach, jak prestiżowe hotele, renomowane restauracje. To produkty wszechstronne przeznaczone dla wielbicieli designu na wysokim poziomie.