Niebieskie płytki ścienne

Niebieski dla większości z nas kojarzy się z wodą i niebem. Z psychologicznego punktu widzenia uspokaja, zwiększa poczucie bezpieczeństwa oraz wzbudza zaufanie. Jest to barwa, która pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie.

płytki cegiełki niebieskie

Peronda Harmony PASADENA BLUE

Dekor na ścianę w połysku – 8 wariantów wzoru

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony CALIFORNIA BLUE

Błyszcząca płytka cegiełka na ścianę

Zobacz w sklepie

Do tej pory niebieski nie był wiodącym kolorem w aranżacji pomieszczeń. Podchodzono do niego z pewną rezerwą. Aktualnie w dobie łączenia różnych stylów wnętrzarskich mamy dowolność w wyborze kolorów i dowolność w korzystaniu z zasobów naszej wyobraźni. Dlatego też, kolor niebieski i jego odcienie podbijają świat nowoczesnego designu, gdyż jako barwa chłodna i uniwersalna, stanowi podstawę do tworzenia indywidualnych projektów.

Peronda Harmony HIGHLAND DENIM

Niebieska cegiełka z jodełką

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony RIAD SKY

Błękitne płytki z efektem rzemieślniczym

Zobacz w sklepie

Zastosowanie niebieskich płytek np. z bielą, da nam efekt czystości i higieny, dlatego najbardziej nadawać się będą przy aranżacji łazienek. Oprócz chłodnych odcieni niebieskiego, znajdziemy również kolor granatowy, który jest barwą ciepłą, a w połączeniu np. z dodatkami złotymi pozwoli uzyskać wnętrze, które będzie wyrafinowane i eleganckie, czyli tak, jak powinien wyglądać reprezentatywny salon. Połączenie niebieskich płytek i np. srebra, w sposób gustowny wprowadzi nas do kuchni czy jadalni i sprawi, że przebywanie w takim miejscu będzie się nam kojarzyło tylko z dobrym smakiem.

Peronda Harmony SUNSET PETROL

Kafelki niebiesko – zielone. Kolor benzyny.

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony LEGACY BLUE

Metaliczny niebieski

Zobacz w sklepie

Zwieńczeniem powodzenia całego projektu, jest mnogość sposobów ułożenia płytek cegiełek (w poziomie, w pionie, w jodełkę, klasycznie czy diagonalnie), która pozwali na swobodne łączenie w kompozycje podkreślające indywidualność każdego pomieszczenia.

Peronda Harmony DYROY BLUE

Błyszcząca płytka z żyłkami

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony BARI BLUE

Płytki na wysoki połysk do łazienki

Zobacz w sklepie

Płytki ceramiczne w małych formatach można i da się wykorzystać w każdym pomieszczeniu i w każdej postaci. Występują w wielu wariantach: z powierzchnią matową lub błyszczącą, fazowane – 3D z przyciętym wykończeniem, postarzane – lico z efektem zużycia.

Peronda Harmony RABAT BLUE

Płytka matowa, niebieski – pastelowy

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony SAHN SKY

Błękitne cegiełki, mat

Zobacz w sklepie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.