ZAPEWNIAMY

POLECANE PŁYTKI

302.52

210.08 zł/m2

COLORKER Madison

COLORKER Madison noce

251.59

177.37 zł/m2

CIFRE Metal

CIFRE Metal rust

171.10

118.82 zł/m2

344.00

238,90 zł/m2

STOLIKI KAWOWE

Przedstawiamy kolekcję nowoczesnych stolików z kamienia naturalnego i czarnego metalu malowanego metodą proszkową. Kolekcja ta została stworzona w oparciu o najnowsze światowe trendy wykorzystania naturalnych materiałów we współczesnej formie. Przedstawione produkty są innowacyjne na polskim rynku pod względem połączenia klasycznego kamienia, marmuru i granitu, oraz metalowych ram zaprojektowanych w stylu nowoczesnym

ZOBACZ
Stoliki kawowe, stolik okolicznościowe, stolik boczne, z blatem marmurowym lub granitowym

Inspiracje

Nasz salon w Rzeszowie, obejmuje bogatą i niespotykaną w regionie kolekcję płytek gresowych, ceramicznych oraz płyt z betonu architektonicznego. Wysoka jakość, różnorodność i dostępność każdego wzoru z magazynu, oraz atrakcyjne ceny, to cechy, które nas wyróżniają.

Cerammind oferuje m.in. płytki metalizowane w tym rdzawe, gres drewnopodobny, płytki w popularnych rozmiarach 120x60cm i 60x60cm, płytki podłogowe antypoślizgowe, płytki ścienne, gres włoski, hiszpański, portugalski i polski do salonu, kuchni, łazienki oraz na taras.

Gres i ceramika są nadal pierwszym wyborem do projektowania, aranżacji podłóg i ścian ze względów optycznych, a także funkcjonalnych i praktycznych. Nasza kolekcja została wybrana spośród wielu wzorów oferowanych przez renomowanych producentów i polecanych przez znanych projektantów wnętrz.

Oferta Cerammind skierowana jest do architektów i projektantów wnętrz, inwestorów instytucjonalnych oraz do sektora prywatnego. Zapewniamy profesjonalne zaplecze doradcze. Naszą mocną stroną jest indywidualne podejście do każdego projektu, dzięki bogatej ofercie możemy sprostać najbardziej wyszukanym wyzwaniom projektowym.