Zielone płytki cegiełki

Kolor zielony utożsamiany był zawsze z naturą. Współcześnie symbolizuje ekologię i dbanie o przyrodę. Wycisza, uspokaja, regeneruje nasze siły witalne. W trakcie pandemii Covid-19 zostaliśmy zamknięci w swoich czterech ścianach. Nikt z nas nie przypuszczał, że ta długa izolacja od świata zewnętrznego, spotęguje w nas tęsknotę za środowiskiem naturalnym. Ludzie zaczęli bardziej interesować się uprawą roślin, zwracać większą uwagę na naturalność, i harmonię. Dlatego też, aranżując swoje pomieszczenia w tym kolorze, podświadomie pragniemy odczuwać chęć relaksu i spokoju.

Zielone kafelki cegiełki

Peronda Harmony PASADENA GREEN

Błyszczący dekor na ścianę – 8 wzorów

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony BARI GREEN 6×24,6

Błyszcząca płytka cegiełka

Zobacz w sklepie

Płytki ceramiczne w odcieniach zieleni stanowią elastyczną bazę, która idealnie wpasowuje się w każdy styl aranżacji wnętrz oraz współgra z innymi barwami. Jest to bazowy kolor, który pozwoli na uzyskanie upragnionego wyciszenia w czterech kątach. Uniwersalność zielonych płytek ceramicznych, nie ogranicza się tylko do łazienek czy kuchni, można je zastosować w każdym pomieszczeniu, ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Peronda Harmony POITIERS GREEN

Zielona cegiełka z połyskiem

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony RIAD GREEN 

Błyszcząca płytka z efektem ręcznego wykonania

Zobacz w sklepie

Cegiełka zielona z niejednorodnie oblanym szkliwem, świetnie się nada zarówno na ścianę w łazience, jak i w kuchni. Dużą zaletą takich kafelków, jest nie tylko ich efekt wizualny, ale przede wszystkim ich trwałość oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Występują one w egzemplarzach, które są wykonane z efektem rzemieślniczym, co podkreśla ich unikatowość i oryginalność. A jeśli zależy ci na tym, aby twoje otoczenie wyróżniało się od innych, to takie płytki będą świetnym wyborem. Stworzą jedyną i niepowtarzalną kompozycję w swoim rodzaju.

Peronda Harmony SUNSET GREEN 6x25cm

Błyszcząca płytka z niejednorodnym szkliwem

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony LEGACY GREEN

Błyszcząca płytka – metaliczny zielony

Zobacz w sklepie

Płytki z błyszczącą powierzchnią posiadające nierektyfikowane krawędzie często mają zastosowanie w pomieszczeniach zaaranżowanych w stylu vintage. Ich struktura z efektem postarzenia i przenikania tonów w odcieniach zieleni sprawia, że miejsce staje się luksusowe wręcz eleganckie. Wzmacnia to doznania wizualne oraz estetyczne, ponieważ są miłe dla oka i nadają pomieszczeniu dekoracyjny, a zarazem funkcjonalny wygląd, który można łatwo uzyskać we własnym domu.

Peronda Harmony DYROY GREEN

Błyszcząca płytka, spękana powierzchnia

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony HIGHLAND GREEN

Płytka dekoracyjna z jodełką

Zobacz w sklepie

Matowe płytki ceramiczne idealnie wpasowują się w nowoczesny styl. Dają możliwość do wyrażenia kreatywności, gdyż można je układać na ścianie a nawet na suficie. Pasują zarówno do łazienki, jak i salonu. Mają wielorakie zastosowanie. To płytki, które dodają naturalnego uroku wokół nas.

Peronda Harmony RABAT GREEN

Matowa płytka, zielony – pastelowy

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony SAHN GREEN

Matowa płytka zielona cegiełka z efektem ręcznego wykonania

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony LAGOON GREEN DECOR

Matowy dekor, zielony – postarzany

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony LAGOON GREEN

Matowa, bazowa płytka w odcieniach koloru zielonego

Zobacz w sklepie

Odkryj metalizowane kafelki z matową powierzchnią w zielonych odcieniach, z subtelnym dodatkiem rdzawo-brązowych barw, które doskonale imitują proces utleniania się metalu. Te unikalne płytki są idealne do wnętrz o industrialnym stylu i nowoczesnym nastroju, ale także stanowią interesujący akcent w bardziej klasycznych przestrzeniach. Doskonale sprawdzą się jako dekoracja dla elementów architektonicznych. 

Marca Corona FUOCO VERDE RAME

Matowa płytka, imitująca metal

Zobacz w sklepie

Natucer Cool EMERALD 5×30

Satynowa płytka, efekt rdzy

Zobacz w sklepie

Estudio Amazonia Jade 6,5×20E

Cegiełki metaliczne zielone, połysk

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony LAND GREEN 4,6×18,4

Matowe, małe cegiełki

Zobacz w sklepie