APE Work b bianco 60X120
Hiszpańska, jasnoszara płytka gresowa z efektem betonu, barwiona w masie w podłużnym formacie 60x120cm. Produkt z matową powierzchnią i rektyfikowanymi krawędziami do stosowania na podłodze lub ścianie.
241.33zł
167.59 zł/m2
| płytka: | hiszpańska, gresowa, rektyfikowana, barwiona w masie, imitacja betonu |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | podłoga / ściana |
| powierzchnia: | matowa |
| producent: | Ape Ceramica |
| antypoślizgowość: | R9 |
| grubość: | 8.5mm |
| rozmiar: | 60x120cm |
| waga opakowania: | 28.14kg |
| w opakowaniu: | 1.44m2 / 2szt. |
| EAN: | 8435310792130 |
| katalog producenta: | ZOBACZ |