APE Work b cenere 60X120cm – Płytki imitacja betonu
Szare płytki z efektem betonu w podłużnym formacie 60x120cm od hiszpańskiego producenta Ape Ceramica. Produkt z matową powierzchnią do stosowania na podłodze lub ścianie.
Harmony Pasadena White 7,5X30 Płytki cegiełki białe, dekory
Absolut Universal White 7,5X30 Płytki białe ścienne
Absolut Universal Verde 7,5X30 Płytki oliwkowe
Harmony AQUA GREEN DECOR 6X24,6 Płytki zielony motyw roślinny
Harmony AQUA WHITE 6X24,6 Białe płytki połysk
Absolut MURANO Pink 7,5X30 Różowa glazura
EQUIPE Tribeca Gypsum White 6X24,6 Cegiełka ścienna
EQUIPE Tribeca Pollen 6X24,6 Płytki miodowe
Harmony Pasadena Taupe 7,5X30 Płytki dekor szarobeżowe Kwota: 3,628.58zł
Harmony Pasadena White 7,5X30 Płytki cegiełki białe, dekory
Absolut Universal White 7,5X30 Płytki białe ścienne
Absolut Universal Verde 7,5X30 Płytki oliwkowe
Harmony AQUA GREEN DECOR 6X24,6 Płytki zielony motyw roślinny
Harmony AQUA WHITE 6X24,6 Białe płytki połysk
Absolut MURANO Pink 7,5X30 Różowa glazura
EQUIPE Tribeca Gypsum White 6X24,6 Cegiełka ścienna
EQUIPE Tribeca Pollen 6X24,6 Płytki miodowe
Harmony Pasadena Taupe 7,5X30 Płytki dekor szarobeżowe Kwota: 3,628.58zł
241.33zł
167.59 zł/m2
| płytka: | hiszpańska, gresowa, rektyfikowana, imitacja betonu |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | podłoga / ściana |
| powierzchnia: | matowa |
| producent: | Ape Ceramica |
| antypoślizgowość: | R9 |
| grubość: | 8.5mm |
| rozmiar: | 60x120cm |
| waga opakowania: | 28.14kg |
| w opakowaniu: | 1.44m2 / 2szt. |
| EAN: | 8435310792147 |
| katalog producenta: | ZOBACZ |
Szare płytki z efektem betonu w podłużnym formacie 60x120cm od hiszpańskiego producenta Ape Ceramica. Produkt z matową powierzchnią do stosowania na podłodze lub ścianie.
182.45 zł/m2
167.59 zł/m2
167.59 zł/m2