Włoskie płytki łazienkowe 3D – MARCA CORONA 4D

Jak urządzić łazienkę?
Jak nadać łazience niebanalnego, a jednak funkcjonalnego stylu?

Wybór jest prosty. Kolekcja płytek łazienkowych 4D. To trójwymiarowe płytki gresowe ścienne 3d, z doskonałym wyglądem dopasowanym do najnowocześniejszych wnętrz. W wersji białej lub ciemnoniebieskiej, z dekoracjami przypominającymi naturę lub geometrycznymi kształtami. Nasze produkty to najwyższa jakość, obdarzona zaufaniem architektów tworzących projekty wnętrz zarówno komercyjnych, które w nietypowy sposób wypełnią m.in. powierzchnie hotelowe, a także oryginalne i niesztampowe pomieszczenia mieszkalne.

Zobacz nasze inspiracje i zdjęcia, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru!

Płytka gresowa ciemnoniebieska MARCA CORONA 4D - łazienka
Płytka gresowa, włoska, matowa, rektyfikowana, ścienna, rozmiar 40x80cm, łazienkowa - MARCA CORONA 4D chevron white

Kolekcja płytek gresowych 4D wie, jak nadać objętości, wyrafinowania i charakteru każdemu pomieszczeniu, doskonale łącząc się z różnymi materiałami i stylami. Innowacyjny wystrój i umiejętne połączenie nowoczesnego wzornictwa z funkcjonalnością naszych płytek zapewni niepowtarzalność i wyrazistość każdego projektu.

Płytki 3D w łazience , kolor ciemnoniebieski.
Włoskie ciemnoniebieskie kafelki łazienkowe 3D

Płytki ułożone na ścianach to, głównie domena łazienek i kuchni, ze względu na ich funkcjonalność. Natomiast, jeśli chcemy większego efektu WOW, wówczas możemy zaszaleć i w aranżacji kuchni otwartej na salon wprowadzić niebanalne rozwiązania – płytki gresowe z kolekcji 4D.  W tym wypadku to strzał w dziesiątkę! Konfiguracja takiego schematu salonu sprawi, że stanie się on nowoczesny, minimalistyczny i dizajnerski. A oto właśnie we wnętrzach chodzi. Dobrany odpowiednio kolor płytek pozwoli na swobodne zaaranżowanie zarówno części kuchennej, jak i wypoczynkowej, co stanowi punkt wyjścia do skomponowania wnętrza w każdym stylu.

Włoskie płytki ceramiczne 3d w formacie 20x20cm
Płytki łazienkowe na ścianę.

Remontując, czy odnawiając na nowo łazienkę często zastanawiamy się, jakiego użyć materiału, bo przecież obecnie na rynku jest tysiące możliwości do wyboru. Warto jest się zastanowić nad wyborem naturalnego materiału, jakim jest właśnie gres, który od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością wykończenia pomieszczeń i któremu nie straszny jest poziom wilgoci.  To właśnie odporność na wilgoć, sprawia, że nie musimy się martwić o rozwój pleśni i grzybów.

Ze względu na technologię wykończenia kolekcja 4D nie nadaje się do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu oraz na zewnątrz budynku.

Kolekcja 4d

219.99

211.53 zł/m2

219.99

211.53 zł/m2

275.52

215.25 zł/m2

275.52

215.25 zł/m2

255.84

199.87 zł/m2

255.84

199.87 zł/m2