Włoskie płytki łazienkowe 3D – MARCA CORONA 4D

Jak urządzić łazienkę?
Jak nadać łazience niebanalnego, a jednak funkcjonalnego stylu?

Wybór jest prosty. Kolekcja płytek łazienkowych 4D. To trójwymiarowe płytki gresowe ścienne 3d, z doskonałym wyglądem dopasowanym do najnowocześniejszych wnętrz. W wersji białej lub ciemnoniebieskiej, z dekoracjami przypominającymi naturę lub geometrycznymi kształtami. Nasze produkty to najwyższa jakość, obdarzona zaufaniem architektów tworzących projekty wnętrz zarówno komercyjnych, które w nietypowy sposób wypełnią m.in. powierzchnie hotelowe, a także oryginalne i niesztampowe pomieszczenia mieszkalne.

Zobacz nasze inspiracje i zdjęcia, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru!

Płytki ścienne do łazienki - Marca Corona 4d Deep Blue. Włoskie, ciemnoniebieskie płytki łazienkowe w wersji bazowej - gładkiej i dekoracyjnej - trójwymiarowej, chevron, jodełka.
Białe płytki do łazienki - MARCA CORONA 4D chevron white 40x80cm. Włoskie płytki łazienkowe, ścienne, trójwymiarowe ze wzorem jodełką (chevron).

Kolekcja płytek gresowych 4D wie, jak nadać objętości, wyrafinowania i charakteru każdemu pomieszczeniu, doskonale łącząc się z różnymi materiałami i stylami. Innowacyjny wystrój i umiejętne połączenie nowoczesnego wzornictwa z funkcjonalnością naszych płytek zapewni niepowtarzalność i wyrazistość każdego projektu.

Płytki do łazienki 3D w ciemnoniebieskim kolorze na ścianę - Marca Corona 4d Diagonal Deep Blue 20x20cm. Włoskie kwadratowe kafelki łazienkowe.
Trójwymiarowe płytki 3d - Marca Corona 4d Diagonal Deep Blue. Włoskie kafelki ceramiczne na ścianę w kolorze ciemnoniebieskim w kwadratowym formacie 20x20 cm.

Płytki ułożone na ścianach to, głównie domena łazienek i kuchni, ze względu na ich funkcjonalność. Natomiast, jeśli chcemy większego efektu WOW, wówczas możemy zaszaleć i w aranżacji kuchni otwartej na salon wprowadzić niebanalne rozwiązania – płytki gresowe z kolekcji 4D.  W tym wypadku to strzał w dziesiątkę! Konfiguracja takiego schematu salonu sprawi, że stanie się on nowoczesny, minimalistyczny i dizajnerski. A oto właśnie we wnętrzach chodzi. Dobrany odpowiednio kolor płytek pozwoli na swobodne zaaranżowanie zarówno części kuchennej, jak i wypoczynkowej, co stanowi punkt wyjścia do skomponowania wnętrza w każdym stylu.

Płytki białe 3D - MARCA CORONA 4D diagonal white. Kafelki ceramiczne na ścianę do łazienki w kwadratowym formacie 20x20cm od włoskiego producenta Marca Corona.
Białe płytki ścienne 3d - MARCA CORONA 4D diagonal white 20x20cm. Włoskie, kwadratowe kafelki dekoracyjne, trójwymiarowe do łazienki.

Remontując, czy odnawiając na nowo łazienkę często zastanawiamy się, jakiego użyć materiału, bo przecież obecnie na rynku jest tysiące możliwości do wyboru. Warto jest się zastanowić nad wyborem naturalnego materiału, jakim jest właśnie gres, który od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością wykończenia pomieszczeń i któremu nie straszny jest poziom wilgoci.  To właśnie odporność na wilgoć, sprawia, że nie musimy się martwić o rozwój pleśni i grzybów.

Ze względu na technologię wykończenia kolekcja 4D nie nadaje się do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu oraz na zewnątrz budynku.

Kolekcja 4d