SANT’AGOSTINO Fun autumn 01 20x20cm
Kafelki dekoracyjne zainspirowane latami 60 i 70 z motywem roślinnym na podłogę i ścianę. Włoskie płytki w kwadratowym formacie 20x20cm z matową powierzchnią.
165.76zł
259 zł/m2
| płytka: | włoska, rektyfikowana, mrozoodporna, dekoracyjna |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | podłoga / ściana |
| powierzchnia: | matowa |
| producent: | Ceramica Sant’Agostino |
| antypoślizgowość: | R10 |
| grubość: | 10mm |
| rozmiar: | 20x20cm |
| waga opakowania: | 20.7kg |
| w opakowaniu: | 0.64m2 / 16szt. |
| katalog producenta: | KATALOG |