Fs RUE 45,2X45,2
Szare kafle o wyglądzie zużytego betonu w 16 spójnych wariatach wzoru – pakowane losowo. Płytka na podłogę w kwadratowym formacie 45,2×45,2cm oraz matowym wykończeniu
168.30zł
165 zł/m2
| płytka: | hiszpańska, mrozoodporna, postarzana |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | podłoga |
| powierzchnia: | matowa |
| kolor: | szary |
| wariacja tonalna: | V3 |
| antypoślizgowość: | R9 |
| PEI: | 4 |
| producent: | PERONDA |
| grubość: | 10mm |
| rozmiar: | 45,2x45,2cm |
| waga opakowania: | 23.7kg |
| w opakowaniu: | 1,02m2 / 5szt. |
| EAN: | 8434408279928 |
| Wzór na płytce występuje w 16 spójnych wariantach | |
| katalog producenta: | ZOBACZ |