Fs IVY SAGE 45X45
Hiszpańskie kafelki ceramiczne, Peronda Ivy z szałwiowym motywem roślinnym i sztucznymi fugami. Płytka w rozmiarze 45x45cm z matową powierzchnią i śladami użytkowania.
137.00zł
137 zł/m2
| płytka: | hiszpańska, ceramiczna, postarzana, motyw roślinny |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | podłoga, ściana |
| powierzchnia: | matowa |
| kolor: | biały, szałwia |
| wariacja tonalna: | V1 |
| antypoślizgowość | R9 |
| PEI: | 4 |
| producent: | PERONDA |
| grubość: | 10.5mm |
| rozmiar: | 45x45cm |
| waga opakowania: | 21.15kg |
| w opakowaniu: | 1m2 / 5szt. |
| EAN: | 8434408314629 |
| Wzór na płytce występuje w 10 spójnych wariantach | |
| karta produktu: | ZOBACZ |
| katalog producenta: | ZOBACZ |