FS FOREST NATURAL 45X45cm
Płytka firmy Peronda, imitująca postarzane, drewno, dostępna w kwadratowym formacie 45x45 cm. Idealna na podłogę, wyróżnia się intarsją, przypominającą parkiet wersalski w stylu vintage.
159.00zł
159 zł/m2
| płytka | hiszpańska, drewnopodobna, postarzana |
|---|---|
| gatunek | 1 |
| zastosowanie | podłoga |
| powierzchnia | matowa |
| antypoślizgowość | R9 |
| wariacja tonalna | V3 |
| producent | Peronda |
| grubość | 9.5 mm |
| rozmiar | 45×45 cm |
| waga opakowania | 21.15 kg |
| w opakowaniu | 1 m² / 5 szt. |
| EAN | 8434408456923 |
| Wzór na płytce występuje w 10 spójnych wariantach | |
| karta produktu | Karta techniczna |
| katalog producenta | Katalog |