FS FOREST BLACK 45X45
Ciemna płytka imitująca postarzane, malowane, spalone drewno w kwadratowym formacie 45x45cm. Produkt na podłogę z intarsją – parkiet wersalski w stylu rustykalnym, vintage.
159.00zł
159 zł/m2
| płytka: | hiszpańska, drewnopodobna, postarzana |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | podłoga |
| powierzchnia: | matowa |
| antypoślizgowość: | R9 |
| wariacja tonalna: | V3 |
| producent: | PERONDA |
| grubość: | 9.5mm |
| rozmiar: | 45x45cm |
| waga opakowania: | 21.15kg |
| w opakowaniu: | 1m2 / 5szt. |
| EAN: | 8434408456909 |
| Wzór na płytce występuje w 10 spójnych wariantach | |
| karta produktu: | ZOBACZ |
| katalog producenta: | ZOBACZ |