FS FOREST BLACK 45X45
Ciemna płytka imitująca postarzane, malowane, spalone drewno w kwadratowym formacie 45x45cm. Produkt na podłogę z intarsją – parkiet wersalski w stylu rustykalnym, vintage.
159.00zł
159 zł/m2
| płytka | hiszpańska, drewnopodobna, postarzana |
|---|---|
| gatunek | 1 |
| zastosowanie | podłoga |
| powierzchnia | matowa |
| antypoślizgowość | R9 |
| wariacja tonalna | V3 |
| producent | Peronda |
| grubość | 9.5 mm |
| rozmiar | 45×45 cm |
| waga opakowania | 21.15 kg |
| w opakowaniu | 1 m² / 5 szt. |
| EAN | 8434408456909 |
| Wzór na płytce występuje w 10 spójnych wariantach | |
| karta produktu | Karta techniczna |
| katalog producenta | Katalog |