FS BRETAGNE 45X45
Kafelki na podłogę w kwadratowym formacie 45x45cm, naśladujące stare, wyblakłe, drewniane listwy. Płytki wyróżniają się efektem niebieskawo – zielonego, przemalowanego na biało drewna.
157.00zł
157 zł/m2
| płytka: | hiszpańska, rektyfikowana, drewnopodobna, postarzana |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | podłoga |
| powierzchnia: | matowa |
| wariacja tonalna: | V3 |
| producent: | PERONDA |
| grubość: | 9.5mm |
| rozmiar: | 45x45cm |
| waga opakowania: | 23.13kg |
| w opakowaniu: | 1m2 / 5szt. |
| EAN: | 8435377436282 |
| Wzór na płytce występuje w 16 spójnych wariantach | |
| katalog producenta: | ZOBACZ |