Niza Grey 9,2X37
Kafelki cegiełki, imitujące beton w odcieniach szarości. Płytki na podłogę i ścianę w podłużnym formacie 9,2x37cm z matową powierzchnią w klasie antypoślizgowości R10.
Pierwotna cena wynosiła: 123.22zł.86.62złAktualna cena wynosi: 86.62zł.
142 zł/m2
| płytka: | hiszpańska, cegiełka, imitacja betonu |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | podłoga / ściana |
| powierzchnia: | matowa |
| kolor: | szary |
| wariacja tonalna: | V3 |
| antypoślizgowość: | R10 |
| producent: | PERONDA HARMONY |
| PEI: | 3 |
| grubość: | 9,3mm |
| rozmiar: | 9,2x37cm |
| waga opakowania: | 13,52kg |
| w opakowaniu: | 0,61m2 / 18szt. |
| EAN: | 8434408363160 |
| katalog producenta: | ZOBACZ |
| karta produktu: | ZOBACZ |