Niza Taupe Hexa 21,5X25
Płytki szarobeżowe, imitujące beton. Kafle na podłogę i ścianę w sześciokątnym formacie 21,5x25cm z matową powierzchnią w klasie antypoślizgowości R10.
Pierwotna cena wynosiła: 192.85zł.134.90złAktualna cena wynosi: 134.90zł.
142 zł/m2
| płytka: | hiszpańska, heksagonalna, imitacja betonu |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | podłoga / ściana |
| powierzchnia: | matowa |
| kolor: | szarobeżowy |
| wariacja tonalna: | V3 |
| antypoślizgowość: | R10 |
| producent: | PERONDA HARMONY |
| PEI: | 3 |
| grubość: | 9,5mm |
| rozmiar: | 21,5x25cm |
| waga opakowania: | 19,16kg |
| w opakowaniu: | 0,95m2 / 24szt. |
| katalog producenta: | ZOBACZ |
| karta produktu: | ZOBACZ |
7 w magazynie