Białe płytki ścienne 3d – MARCA CORONA 4D diagonal white 20X20
Trójwymiarowe płytki dekoracyjne w rozmiarze 20×20 cm. Produkt włoski z matową powierzchnią w kolorze białym do stosowania na ścianie.
232.47zł
223.53 zł/m2
| płytka: | włoska, ceramiczna, rektyfikowana, 3D |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | ściana |
| powierzchnia: | matowa |
| kolor: | biały |
| producent: | MARCA CORONA |
| grubość: | 9mm |
| rozmiar: | 20x20cm |
| waga opakowania: | 22.76kg |
| w opakowaniu: | 1.04m2 / 26szt. |
| katalog producenta: | ZOBACZ |