Reload Grey 60X120
Hiszpańskie gresy na podłogę lub ścianę w formacie 60x120cm, imitujące lastryko, lastriko. Kafelki w szarym kolorze z kamyczkami w różnych rozmiarach i odcieniach.
212.54zł
147,6 zł/m2
| płytka: | hiszpańska, gresowa, rektyfikowana, mrozoodporna, barwiona w masie, lastriko |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | podłoga / ściana |
| powierzchnia: | matowa |
| kolor: | szary |
| wariacja tonalna: | V2 |
| producent: | CIFRE |
| grubość: | 10.5mm |
| rozmiar: | 60x120cm |
| waga opakowania: | 35.27kg |
| w opakowaniu: | 1.44m2 / 2szt. |
| karta produktu: | ZOBACZ |
| katalog producenta: | ZOBACZ |