Płytki cegiełki białe

Nieodzownym i niezmiennym klasykiem, który nigdy nie wychodzi z mody to kolor biały! Jest to świetna baza do innych dodatków. Biel daje wrażenie czystości, która ma znaczenie w każdym rodzaju aranżacji, czy to tradycyjnym czy nowoczesnym. Białe ceramiczne płytki są na tyle neutralne i uniwersalne, że sprawdzą się w pomieszczeniach o niedoborze światła, jak np. łazienka czy ciemna kuchnia. Dodatkowo, kolor biały kafli tworzy wrażenie przestrzeni.

BIałe kafelki cegiełki

Peronda Harmony Highland White

Płytka cegiełka biała, dekoracyjna z jodełką

Zobacz w sklepie

Harmony Pasadena White

Wzór na płytce występuje w 8 losowych wariantach

Zobacz w sklepie

Białe kafelki ceramiczne występują w wielu odmianach matu, połysku. Posiadają prostokątny kształt oraz unikatowy wzór nadający efekt ręcznego wykonania. Z taką oryginalną teksturą można tworzyć niepowtarzalne projekty.

Peronda Harmony SAHN WHITE

Matowa biała płytka cegiełka z efektem ręcznego wykonania

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony RIAD WHITE 

Błyszcząca płytka z efektem ręcznego wykonania

Zobacz w sklepie

Cegiełki ceramiczne o połyskującym wykończeniu jest to klasyka w aranżacji łazienek. Takie płytki są łatwe w utrzymaniu czystości, a przez to, że zostały wykonane z najwyższej jakości materiału, gwarantują trwałość w użytkowaniu przez długi czas.

Peronda Harmony SUNSET WHITE

Błyszcząca płytka, oblana niejednorodnie szkliwem

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony DYROY WHITE

Błyszcząca biała płytka, inspirowana zorzą polarną

Zobacz w sklepie

Połyskujące płytki ceramiczne o wyrazistej strukturze i głębokich żłobieniach świetnie się sprawdzą do aranżacji kuchni w stylu rustykalnym. Natomiast połączenie płytek błyszczących z matowymi doda ciekawszego wykończenia. Odwrócenie wzoru, kształtu płytek w sposób nieoczywisty spowoduje uzyskanie modnego efektu na jednej powierzchni.

Peronda Harmony California White

Klasyczna biała płytka z błyszczącą powierzchnią

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony Poitiers White W/MATT/30

Matowa, biała płytka cegiełka

Zobacz w sklepie

Niezależnie od stylu w jakim jest zaaranżowane pomieszczenie, biała ceramiczna płytka wpisuje się w bieżące trendy wnętrzarskie. Cegiełka to uniwersalna dekoracja ścian, która dominuje we wnętrzu. Biała płytka sprawdzi się również w prostych wnętrzach, industrialnych, loftowych oraz w tych wszystkich, gdzie panuje raczej surowy klimat. Są to wzory płytek, które nigdy się nie zestarzeją.

Peronda Harmony BARI WHITE

Błyszcząca cegiełka, z przetarciami

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony Legacy snow

Płytka z połyskiem, występująca w 50 wariantach wzoru

Zobacz w sklepie

Natucer Cool WHITE 5×30

Płytka satyna, efekt rdzy

Zobacz w sklepie