Płytki cegiełki białe

Nieodzownym i niezmiennym klasykiem, który nigdy nie wychodzi z mody to kolor biały! Jest to świetna baza do innych dodatków. Biel daje wrażenie czystości, która ma znaczenie w każdym rodzaju aranżacji, czy to tradycyjnym czy nowoczesnym. Białe ceramiczne płytki są na tyle neutralne i uniwersalne, że sprawdzą się w pomieszczeniach o niedoborze światła, jak np. łazienka czy ciemna kuchnia. Dodatkowo, kolor biały kafli tworzy wrażenie przestrzeni.

Zobacz naszą ofertę na hiszpańskie, białe kafelki cegiełki na ścianę

Peronda Harmony Highland White

Płytka cegiełka biała, dekoracyjna z jodełką

Zobacz w sklepie

Harmony Pasadena White

Wzór na płytce występuje w 8 losowych wariantach

Zobacz w sklepie

Białe kafelki ceramiczne występują w wielu odmianach matu, połysku. Posiadają prostokątny kształt oraz unikatowy wzór nadający efekt ręcznego wykonania. Z taką oryginalną teksturą można tworzyć niepowtarzalne projekty.

Peronda Harmony SAHN WHITE

Matowa biała płytka cegiełka z efektem ręcznego wykonania

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony RIAD WHITE 

Błyszcząca płytka z efektem ręcznego wykonania

Zobacz w sklepie

Cegiełki ceramiczne o połyskującym wykończeniu jest to klasyka w aranżacji łazienek. Takie płytki są łatwe w utrzymaniu czystości, a przez to, że zostały wykonane z najwyższej jakości materiału, gwarantują trwałość w użytkowaniu przez długi czas.

Peronda Harmony SUNSET WHITE

Błyszcząca płytka, oblana niejednorodnie szkliwem

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony DYROY WHITE

Błyszcząca biała płytka, inspirowana zorzą polarną

Zobacz w sklepie

Połyskujące płytki ceramiczne o wyrazistej strukturze i głębokich żłobieniach świetnie się sprawdzą do aranżacji kuchni w stylu rustykalnym. Natomiast połączenie płytek błyszczących z matowymi doda ciekawszego wykończenia. Odwrócenie wzoru, kształtu płytek w sposób nieoczywisty spowoduje uzyskanie modnego efektu na jednej powierzchni.

Peronda Harmony California White

Klasyczna biała płytka z błyszczącą powierzchnią

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony Poitiers White W/MATT/30

Matowa, biała płytka cegiełka

Zobacz w sklepie

Niezależnie od stylu w jakim jest zaaranżowane pomieszczenie, biała ceramiczna płytka wpisuje się w bieżące trendy wnętrzarskie. Cegiełka to uniwersalna dekoracja ścian, która dominuje we wnętrzu. Biała płytka sprawdzi się również w prostych wnętrzach, industrialnych, loftowych oraz w tych wszystkich, gdzie panuje raczej surowy klimat. Są to wzory płytek, które nigdy się nie zestarzeją.

Peronda Harmony Uptown Plain

Postarzana, biała płytka dekoracyjna (malowane drewno)

 

Zobacz w sklepie

Peronda Harmony Legacy snow

Płytka z połyskiem, występująca w 50 wariantach wzoru

Zobacz w sklepie