Gres metalizowany – imitacja metalu

Płyta hiszpańska gresowa, imitacja metalu - CIFRE Metal

Poszukiwania idealnych wnętrz industrialnych w końcu dobiegły końca!

Właśnie tutaj Cerammind przedstawia najnowszą kolekcję płytek gresowych metalizowanych CIFRE Metal, która przez swą strukturę i prekursorki design uwypukla to, co dla specyfiki danego metalu jest najbardziej charakterystyczne –  fascynującą surową stylistykę, którą można zauważyć w coraz bardziej kreatywnych pomysłach projektantów i architektów na całym świecie.

Zobacz nasze inspiracje i zdjęcia, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru!

Płyta gresowa - metal

Kolekcja CIFRE Metal dzięki nowoczesnym materiałom wpisuje się w aktualne trendy i oczekiwania inwestorów. Płytki metalizowane w architekturze użytkowej kojarzą się, przede wszystkim, z surowym i oszczędnym stylem. Zyskują coraz większe zainteresowanie i są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących nowoczesność, jak również klasyczną i niepowtarzalną elegancję. Można je stosować zarówno na podłogach w mieszkaniach, salonach, biurach, jak i na ścianach. Powierzchnię płytek metalizowanych zdobią rdzawe, połyskujące motywy, które pozwalają kształtować proporcje wnętrza. Powodują, że za ich sprawą możemy stworzyć nowoczesne, minimalistyczne, ale także przytulne wnętrza. Nasza kolekcja oferuje szeroki wybór płytek do tworzenia bardzo indywidualnych
i dizajnerskich wnętrz.

Płytki gresowe łazienkowe, imitacja metalu, kolekcja CIFRE METAL

Cerammind oferuje, hiszpańskie płytki gresowe podłogowe i ścienne, metalizowane, CIFRE Metal.

Płyty gresowe CIFRE Metal występują w wielu wariantach (Rust, Iron, Silver);:

Jeśli już mowa o designie to pamiętajmy, że jest on powszechnie wiązany ze wzornictwem przemysłowym, z procesem którego najważniejszym ogniwem jest odbiorca. Dlatego też, płytki metalizowane stanowią doskonałe rozwiązanie do każdego wnętrza. Każdy z nas znajdzie w nich coś, co pobudzi wyobraźnię w kreowaniu własnego indywidualnego pomieszczenia. Cechy, które składają się na ich wyjątkowość to po pierwsze funkcjonalność, po drugie wytrzymałość, po trzecie łatwość w utrzymaniu czystości i po czwarte, (może najważniejsze!) przyciągają wzrok nawet największego laika designu. Nie zapominajmy również o aspekcie przyjemności. Nie ma przecież nic lepszego w momencie, kiedy słyszysz tekst typu „widziałeś ten salon”, „widziałaś te płytki”, „wow, ale efekt”… itp. Jesteśmy wzrokowcami i nasz wzrok przyciągają rzeczy, które się wyróżniają, są nietuzinkowe, niepowtarzalne, oryginalne. Taki efekt możemy zagwarantować  wybierając nasze płytki metalizowane. Jesteśmy przekonani, że szeroki wybór i wysoki poziom oferowanych płytek gresowych metalizowanych, pozwoli dobrać je do każdego wnętrza indywidualnie.