Gres metalizowany, imitacja metalu – CIFRE METAL

Poszukiwania idealnych wnętrz industrialnych w końcu dobiegły końca!

Właśnie tutaj Cerammind przedstawia najnowszą kolekcję płytek gresowych, metalizowanych – CIFRE Metal, która przez swą strukturę i prekursorki design uwypukla to, co dla specyfiki danego metalu jest najbardziej charakterystyczne – fascynującą surową stylistykę, którą można zauważyć w coraz bardziej kreatywnych pomysłach projektantów i architektów na całym świecie.

Zobacz nasze inspiracje i zdjęcia, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru!

Kolekcja CIFRE Metal dzięki nowoczesnym materiałom wpisuje się w aktualne trendy i oczekiwania inwestorów. Płytki metalizowane w architekturze użytkowej kojarzą się, przede wszystkim, z surowym i oszczędnym stylem. Zyskują coraz większe zainteresowanie i są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących nowoczesność, jak również klasyczną i niepowtarzalną elegancję. Można je stosować zarówno na podłogach w mieszkaniach, salonach, biurach, jak i na ścianach. Powierzchnię płytek metalizowanych zdobią rdzawe, połyskujące motywy, które pozwalają kształtować proporcje wnętrza. Powodują, że za ich sprawą możemy stworzyć nowoczesne, minimalistyczne, ale także przytulne wnętrza. Nasza kolekcja oferuje szeroki wybór płytek do tworzenia bardzo indywidualnych i dizajnerskich wnętrz.

Hiszpańskie płytki metalizowane, łazienkowe, imitujące metalu - CIFRE Metal silver. Gresy szkliwione w formacie 6-x120cm na podłogę lub ścianę.

Oferujemy hiszpańskie płytki gresowe podłogowe i ścienne, metalizowane, CIFRE Metal.

Gresy CIFRE Metal występują w 3 wariantach (Rust, Iron, Silver):

Jeśli już mowa o designie to pamiętajmy, że jest on powszechnie wiązany ze wzornictwem przemysłowym, z procesem którego najważniejszym ogniwem jest odbiorca. Dlatego też, płytki metalizowane stanowią doskonałe rozwiązanie do każdego wnętrza. Każdy z nas znajdzie w nich coś, co pobudzi wyobraźnię w kreowaniu własnego indywidualnego pomieszczenia. Cechy, które składają się na ich wyjątkowość to po pierwsze funkcjonalność, po drugie wytrzymałość, po trzecie łatwość w utrzymaniu czystości i po czwarte, (może najważniejsze!) przyciągają wzrok nawet największego laika designu. Nie zapominajmy również o aspekcie przyjemności. Nie ma przecież nic lepszego w momencie, kiedy słyszysz tekst typu „widziałeś ten salon”, „widziałaś te płytki”, „wow, ale efekt”… itp. Jesteśmy wzrokowcami i nasz wzrok przyciągają rzeczy, które się wyróżniają, są nietuzinkowe, niepowtarzalne, oryginalne. Taki efekt możemy zagwarantować wybierając nasze płytki metalizowane. Jesteśmy przekonani, że szeroki wybór i wysoki poziom oferowanych płytek gresowych metalizowanych, pozwoli dobrać je do każdego wnętrza indywidualnie.