Łazienka marmurowa – MUSEUM PRALINE BLUE

Marmur, jako materiał jest klasyką samą w sobie. Stanowi nieodzowny element aranżacji pomieszczeń, który dodaje wyrafinowania każdemu wnętrzu. Wygląda elegancko i ekskluzywnie. Dzięki swoim niesamowitym wzorom jest produktem wartościowym, pożądanym na całym świecie, który nigdy nie wychodzi z mody.

Marmur elegancja sama w sobie

Kolekcja Peronda Museum PRALINE BLUE to hiszpańskie, rektyfikowane płytki imitujące biały marmur z żyłkami w kolorze niebieskim, szarym i w odcieniach brązowych. Faktura płytek pokryta jest nieregularnymi wgłębieniami, które mają za cel imitować naturalny kamień. Powierzchnia płytki Peronda Museum to matowy, duży kwadrat o wymiarach 100x100cm, a jej wygląd inspirowany jest ekskluzywnym, białym, włoskim marmurem Calacatta Macchia Vecchia.

Kafelki imitujące marmur Peronda Museum PRALINE BLUE doskonale prezentują się na podłodze, jak i na ścianie łazienki. Jest to trwały materiał, dzięki któremu da się wyczarować niebywałe aranżacje.

Jak widać łazienka wykończona płytkami marmurowymi niekoniecznie może wydawać się nudna. Jest to zasługa niepowtarzalnego wzoru (12 wersji), który znajduje się na płytce (niebieskie i brązowe żyłki) i który powoduje, że staje się on sam w sobie materiałem dekoracyjnym o unikatowym wyglądzie.

Granat – niebanalny kolor w łazience

Wykończenie łazienki z granatowymi i złotymi dodatkami, świetnie kontrastuje z jasnym kolorem kafelków i tworzy przyjemną atmosferę skorą do relaksu.

Na pierwszy rzut oka wolnostojąca wanna w kolorze granatowym kojarzy się nam z luksusem, gdyż po pierwsze jest to kolor ekstrawagancki, ale również elegancki i szykowny, a po drugie kojarzy się ze spokojem, który sprzyja wyciszeniu i odprężeniu. Do tego podwieszana szafka pod umywalkę
w tym kolorze scala nam aranżację w ciekawy i jednocześnie praktyczny projekt, który kreuje atmosferę luksusu i wytworności. Na tego typu rozwiązania często decydują się osoby, które oczekują od projektu niebanalnych, ale zarazem ciekawych i praktycznych rozwiązań.

Złote dodatki. To jest moda!

Połączenie złota i granatu w wykończeniu marmurowej łazienki jest rozwiązaniem praktycznym, jak i bardzo estetycznym. Zastosowane w tym projekcie złote dodatki w postaci kranów, uchwytów czy wieszaków na ręczniki jest strzałem w dziesiątkę. Dlaczego? Ponieważ kolor złoty i granat to duet idealny! Wykorzystanie tych barw w łazience jest zabiegiem na zasadzie łączenia kontrastów. Kojarzą się one z wyrafinowaniem i świetnie pasują do stylu glamour, hampton, wszędzie tam gdzie chcemy poczuć elegancki charakter pomieszczenia.

Wykorzystane Płytki