SINTESI Flow smoke ret 121X121cm
Włoskie gresy imitujące beton na podłogę i ścianę. Produkt w kwadratowym, dużym formacie 121x121cm z matową powierzchnią w ciemnych odcieniach szarości z widocznymi przetarciami.
380.53zł
260,63 zł/m2
| płytka: | włoska, gresowa, rektyfikowana, mrozoodporna, imitacja betonu / cementu |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | podłoga / ściana |
| powierzchnia: | matowa |
| wariacja tonalna: | V2 |
| producent: | SINTESI |
| antypoślizgowość: | R9 |
| grubość: | 10mm |
| rozmiar: | 121x121cm |
| waga opakowania: | 33.58kg |
| w opakowaniu: | 1,46m2 / 1szt. |
| katalog producenta: | ZOBACZ |