Canne 3D Honey Black 60X120
Włoskie płytki o strukturze drewnopodobnej, zdobione czarnymi rowkami w formie lameli 3D. Wytrzymałe na mróz kafle o matowej fakturze, w ciepłych tonacjach, przeznaczone do montażu na ścianie.
319.68zł
222 zł/m2
| płytka: | włoska, gresowa, mrozoodporna, lamele |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | ściana |
| powierzchnia: | matowa |
| wariacja tonalna: | V2 |
| producent: | Rondine |
| grubość: | 8,5mm |
| rozmiar: | 60x120cm |
| waga opakowania: | 27,8kg |
| w opakowaniu: | 1.44m2 / 2szt. |
| EAN: | 8021122981642 |
| katalog producenta: | ZOBACZ |