Kafelki ceramiczne złote
Płytki w podłużnym formacie cegiełki 7,5×30 cm, w złotym kolorze z metalicznym, błyszczącym wykończeniem i dekoracyjnymi pęknięciami. Przeznaczone do stosowania na ścianach wewnątrz pomieszczeń.
213.98zł
213,98 zł/m2
| płytka | hiszpańska, ceramiczna, dekoracyjna, cegiełka |
|---|---|
| gatunek | 1 |
| zastosowanie | ściana |
| powierzchnia | połysk |
| kolor | złoty |
| producent | Life Ceramica |
| grubość | 9 mm |
| rozmiar | 7.5×30 cm |
| waga opakowania | 15.2 kg |
| w opakowaniu | 1 m² / 44 szt. |
| EAN | 8435522001259 |
| katalog producenta | KATALOG |