Fossil Grey 60×60
Nowoczesna płytka z kremową, matową powierzchnią oraz szarym wzorem, inspirowana prehistorycznymi śladami, pozostawionymi przez rośliny i zwierzęta w formacjach skalnych. Produkt w kwadratowym formacie 60x60cm na podłogę i ścianę.
Cena na zapytanie
| płytka: | włoska, gresowa, rektyfikowana, mrozoodporna |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | podłoga / ściana |
| powierzchnia: | matowa |
| producent: | Ceramiche REFIN |
| grubość: | 9.5mm |
| rozmiar: | 60x60cm |
| waga opakowania: | 21,35kg |
| w opakowaniu: | 1.08m2 / 3szt. |
| Wzór na płytce występuje w 5 spójnych, losowych wariantach | |
| EAN: | 8014245423694 |
| karta produktu: | ZOBACZ |
| katalog producenta: | ZOBACZ |