Grow White 24X151
Hiszpańskie płytki podłogowe, imitujące białe drewno w formacie 24x151cm. Gresy z matową powierzchnią, pokrytą żłobieniami – reliefami, skoordynowanymi z grafiką drewna.
287.76zł
264 zł/m2
| płytka: | hiszpańska, gresowa, rektyfikowana, drewnopodobna |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | podłoga |
| powierzchnia: | matowa / shaped – grafika skoordynowana z reliefem, żłobieniem |
| producent: | PERONDA MUSEUM |
| grubość: | 10mm |
| rozmiar: | 24x151cm |
| waga opakowania: | 24.27kg |
| w opakowaniu: | 1.09m2 / 3szt. |
| EAN: | 8434408391439 |
| karta produktu: | ZOBACZ |
| katalog producenta: | ZOBACZ |