Absolut Keramika Oleron Grey Lappato 80X80
Szara, hiszpańska płytka imitująca beton. Produkt w dużym formacie 80x80cm na podłogę lub ścianę. Powierzchnia lappato z widocznymi przetarciami i delikatnym, losowym wzorem – 16 spójnych wariantów.
224.00zł
175 zł/m2
| płytka: | hiszpańska, rektyfikowana, imitacja betonu |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | podłoga / ściana |
| powierzchnia: | lappato |
| producent: | Absolut Keramika |
| grubość: | 10mm |
| rozmiar: | 80x80cm |
| waga opakowania: | 30,09kg |
| w opakowaniu: | 1.28m2 / 2szt. |
| EAN: | 8433019208648 |
| Wzór na płytce występuje w 16 spójnych, losowych wariantach | |
| katalog produktu: | ZOBACZ |