MALLORCA GREEN 7,5X30
Płytka z błyszczącą, zieloną, nieregularną powierzchnią w podłużnym formacie cegiełki 7,5x30cm. Postarzane kafelki na ścianę w wariacji tonalnej V3 dostępne w 12 spójnych wariantach – losowo w paczce.
77.50zł
155 zł/m2
| płytka: | hiszpańska, ceramiczna, cegiełka, postarzana |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | ściana |
| powierzchnia: | połysk |
| kolor: | zielony |
| wariacja tonalna: | V3 |
| producent: | MYKONOS |
| kolekcja: | MALLORCA (YEBALA) |
| grubość: | 8mm |
| rozmiar: | 7.5x30cm |
| waga opakowania: | 11.05kg |
| w opakowaniu: | 0.5m2 / 22szt. |
| EAN: | 8435414122079 |
| katalog producenta: | ZOBACZ |