Materika Greige 60X120
Antypoślizgowe, włoskie gresy w podłużnym formacie 60x120cm, imitujące beton z delikatnymi żyłkami i śladami przetarcia. Płytki na ścianę i podłogę z matową powierzchnią w kolorze szarobeżowym (greige).
230.40zł
160 zł/m2
| płytka: | włoska, gresowa, rektyfikowana, mrozoodporna, imitacja betonu |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | podłoga / ściana |
| powierzchnia: | matowa |
| kolor: | szarobeżowy |
| antypoślizgowość: | R10 |
| producent: | Ceramiche Italiane |
| grubość: | 10mm |
| rozmiar: | 60x120cm |
| waga opakowania: | 35.55kg |
| w opakowaniu: | 1.44m2 / 2szt. |
| katalog producenta: | ZOBACZ |