Lume Blue 3D Swing
Trójwymiarowa płytka 6x24cm w odcieniach niebieskiego z efektem zużycia, czarnymi plamkami i błyszczącą powierzchnią. Stylowa, 3D z dwoma wałeczkami, idealna do wnętrz.
157.68zł
219 zł/m2
| płytka: | włoska, gresowa, 3D, postarzana |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | ściana |
| kolor: | niebieski |
| powierzchnia: | połysk |
| producent: | MARAZZI |
| grubość: | 14mm |
| rozmiar: | 6x24cm |
| waga opakowania: | 15.2kg |
| w opakowaniu: | 0.72m2 / 50szt. |
| EAN: | 8011373742451 |
| karta produktu: | ZOBACZ |