SAMIRA SAND 10,7X10,7
Błyszcząca, kwadratowa płytka o wymiarach 10,7x10,7 cm, idealna na ściany. Wyróżnia się subtelnie nieregularną, beżową – piaskową powierzchnią oraz zróżnicowanymi odcieniami w klasie V4, co nadaje jej wyjątkowy charakter.
110.00zł
220 zł/m2
| płytka | hiszpańska, kwadratowa, rektyfikowana |
|---|---|
| gatunek | 1 |
| zastosowanie | ściana |
| powierzchnia | błyszcząca |
| kolor | beżowy – piaskowy |
| producent | Harmony Peronda |
| wariacja tonalna | V4 |
| grubość | 9 mm |
| rozmiar | 10.7×10.7 cm |
| waga opakowania | 10.01 kg |
| w opakowaniu | 0.5 m² / 44 szt. |
| EAN | 8434408556470 |
| Wzór na płytce występuje w 72 spójnych, losowych wariantach | |
| karta produktu | karta techniczna |
| katalog producenta | katalog |