Turkusowe kafelki na ścianę – Farrow Vardo 5X25cm
Podłużne płytki 5x25 cm o błyszczącej, turkusowej powierzchni, idealne na ściany. Lekko fazowane krawędzie z subtelnymi przebarwieniami dodają im wyjątkowego charakteru.
177.90zł
177.90 zł/m2
| płytka: | hiszpańska, ceramiczna, fazowana, cegiełka |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | ściana |
| powierzchnia: | połysk |
| kolor: | turkusowy |
| wariacja tonalna: | V1 |
| producent: | ESTUDIO CERAMICO |
| grubość: | 9mm |
| rozmiar: | 5x25cm |
| waga opakowania: | 13.52kg |
| w opakowaniu: | 1m2 / 80szt. |
| EAN: | 8429213004599 |
| karta produktu: | ZOBACZ |
| katalog producenta: | ZOBACZ |