CAESAR Trace mint 80X80
Włoska płytka w dużym formacie 80x80cm z matową, metalizowaną powierzchnią w kolorze turkusowo – miętowym. Kafle z efektem postarzenia, oksydacji metalu na podłogę i ścianę.
372.46zł
290,99zł/m2
| płytka: | włoska, gresowa, imitacja metalu, turkusowa |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | podłoga / ściana |
| powierzchnia: | matowa |
| producent: | CAESAR |
| grubość: | 9mm |
| rozmiar: | 80x80cm |
| waga opakowania: | 27kg |
| w opakowaniu: | 1.28m2 / 2szt. |
| karta produktu: | ZOBACZ |
Włoska płytka w dużym formacie 80x80cm z matową, metalizowaną powierzchnią w kolorze turkusowo – miętowym. Kafle z efektem postarzenia, oksydacji metalu na podłogę i ścianę.
303.09 zł/m2
222,53 zł/m2
361.71 zł/m2