CAESAR Hike Lumber 120X20
Ciemnobrązowa, drewnopodobna płytka z serii Hike od Caesar Ceramiche. Włoski wyrafinowany ton dla gustownego i eleganckiego salonu. Idealnie odwzorowane słoje oraz matowe wykończenie sprawiają wrażenie drewnianej podłogi.
Harmony Pasadena White 7,5X30 Płytki cegiełki białe, dekory
Absolut Universal White 7,5X30 Płytki białe ścienne
Absolut Universal Verde 7,5X30 Płytki oliwkowe
Harmony AQUA GREEN DECOR 6X24,6 Płytki zielony motyw roślinny
Harmony AQUA WHITE 6X24,6 Białe płytki połysk
Absolut MURANO Pink 7,5X30 Różowa glazura
EQUIPE Tribeca Gypsum White 6X24,6 Cegiełka ścienna
EQUIPE Tribeca Pollen 6X24,6 Płytki miodowe
Harmony Pasadena Taupe 7,5X30 Płytki dekor szarobeżowe Kwota: 3,628.58zł
Harmony Pasadena White 7,5X30 Płytki cegiełki białe, dekory
Absolut Universal White 7,5X30 Płytki białe ścienne
Absolut Universal Verde 7,5X30 Płytki oliwkowe
Harmony AQUA GREEN DECOR 6X24,6 Płytki zielony motyw roślinny
Harmony AQUA WHITE 6X24,6 Białe płytki połysk
Absolut MURANO Pink 7,5X30 Różowa glazura
EQUIPE Tribeca Gypsum White 6X24,6 Cegiełka ścienna
EQUIPE Tribeca Pollen 6X24,6 Płytki miodowe
Harmony Pasadena Taupe 7,5X30 Płytki dekor szarobeżowe Kwota: 3,628.58zł
304.31zł Pierwotna cena wynosiła: 304.31zł.228.96złAktualna cena wynosi: 228.96zł.
159 zł/m2
| płytka: | włoska, gresowa, rektyfikowana, drewnopodobna |
| gatunek: | 1 |
| zastosowanie: | podłoga / ściana |
| powierzchnia: | matowa |
| producent: | Ceramiche Caesar |
| grubość: | 9mm |
| rozmiar: | 20x120cm |
| waga opakowania: | 31,10kg |
| w opakowaniu: | 1.44m2 / 6szt. |
| katalog producenta: | ZOBACZ |
Ciemnobrązowa, drewnopodobna płytka z serii Hike od Caesar Ceramiche. Włoski wyrafinowany ton dla gustownego i eleganckiego salonu. Idealnie odwzorowane słoje oraz matowe wykończenie sprawiają wrażenie drewnianej podłogi.
159 zł/m2
159 zł/m2