Włoskie płytki tarasowe

Płytki na tarasie, rozmiar 60x60cm, antypoślizgowe, mrozoodporne, imitacja kamienia - SINTESI Ecoproject

Wiosna to czas na zmiany. Zmiany na tarasie lub balkonie pozwalają cieszyć się własnym miejscem do odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. Remont przestrzeni balkonowej czy tarasowej to bardzo ważna decyzja, którą podejmuje się raz na kilkanaście lat. W związku z tym warto ją dobrze przemyśleć, bo odmieniona przestrzeń przyniesie wiele radości i pięknych chwil w atmosferze słonecznej pogody.

Jak urządzić taras, balkon czy tak modny w obecnym czasie salon tarasowy by był przytulny, klimatyczny a tym samym funkcjonalny? Jak dokonać zmian bez większego nakładu finansowego? Czy jest to w ogóle możliwe?  Tak. Wystarczy kreatywność w wyborze płytek tarasowych z kolekcji COTTO PETRUS oraz MARAZZI. W ofercie obu kolekcji dostępne są płytki tarasowe zewnętrzne w imitacji betonu, kamienia, a dodatkowo w kolekcji MARAZZI płytki drewnopodobne.

Płytki gresowe tarasowe COTTO PETRUS

Oferta kolekcji płytek tarasowych COTTO PETRUS i MARAZZI przeznaczona jest na zewnątrz, czyli wymaga odpowiednich parametrów.  Dlatego też, cały asortyment jest mrozoodporny, w rozmiarach 60x60cm, 81x81cm. Dodatkowo płytki MARAZZI mają grubość 20 mm, czyli mogą przetrwać dłużej niż taras wykończony przy użyciu zwykłych, tradycyjnych kafelków. Takie ułożenie gresu na balkonie czy salonie tarasowym ułatwi odprowadzenie deszczu, podniesie odporność na zmiany temperatury oraz pozwoli na szybki montaż, a co za tym idzie – oszczędność cennego czasu.

Płytki MARAZZI

Kolekcja MARAZZI posiada piękne i eleganckie płyty tarasowe drewnopodobne. Jest to hit ostatnich lat, jeśli chodzi o wybór podłogi na taras czy balkon. Nic w tym dziwnego! Swoim kształtem i kolorem do złudzenia przypominają prawdziwe deski drewniane. Jest to świetne rozwiązanie przede wszystkim dla tych, którzy chcą uniknąć godzin spędzonych na konserwacji podłogi. Jest to wygoda w codziennym użytkowaniu, a do tego prezentują się stylowo i elegancko.

Płytki COTTO PETRUS

Kolekcja PETRUS to nowoczesne wydanie podłogi inspirowane surową stylistyką betonu. Swoją elegancją potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wymagających klientów. Odpowiednia aranżacja płyt betonowych na tarasie, sprawi, że będzie ona tworzyła niezwykle naturalne wrażenie. Dodatkową zaletą jest to, że płytek gresowych nie należy impregnować, nie pochłaniają one brudu i są łatwe w utrzymaniu czystości.

Zapamiętajmy jedno bardzo ważne stwierdzenie – Bez odpowiednio wykończonej podłogi, nie ma dobrze urządzonego tarasu!!! W tym kontekście bezprecedensowo największą liczbą zalet mogą pochwalić się płytki tarasowe zewnętrzne. Jest to rozwiązanie na lata, a dlaczego? Bo jest odporne na wpływ czynników zewnętrznych, jest łatwe w utrzymaniu czystości a przy tym dostępne w naprawdę wielu bardzo ciekawych i nowoczesnych wariantach.

Bez wątpienia gres jest najtrwalszym podłogowym i ściennym materiałem. Dlatego śmiało i bez wahania możemy polecić nasze płytki zewnętrzne na taras – są wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu czystości, szybkie w montażu, modne i co najważniejsze w atrakcyjnych cenach. Przy aranżacji naszego miejsca do wypoczynku na zewnątrz, pamiętajmy, że stanowi ono przedłużenie naszego domu.