Stoliki kawowe

Stolik boczny, stolik kawowy, wystrój salonu, blat marmurowy - Stolik OBLIQUE

Przedstawiamy kolekcję nowoczesnych stolików z kamienia naturalnego i czarnego metalu malowanego metodą proszkową. Kolekcja ta została stworzona w oparciu o najnowsze światowe trendy wykorzystania naturalnych materiałów we współczesnej formie. Przedstawione produkty są innowacyjne na polskim rynku pod względem połączenia klasycznego kamienia, marmuru i granitu, oraz metalowych ram zaprojektowanych w stylu nowoczesnym.

Każdy produkt jest unikatowy ze względu na niepowtarzalny mineralny wzór kamiennego blatu.

Zestaw kawowy PLAITED

Zestaw eleganckich ław kawowych, wykonanych z najwyższej jakości czarnego granitu Galaxy. Jest to bardzo wytrzymały, a zarazem zjawiskowy kamień wydobywany w Indiach. Dzięki mieniącym się mineralnym elementom, kamień przypomina nocne niebo zasiane gwiazdami. Blat usadowiony jest na czarnej podstawie, której przeplatane elementy przypominają kompozycję wiklinową, co potęguje imponujący efekt.

Stoliki kawowe, stolik okolicznościowe, stolik boczne, z blatem marmurowym lub granitowym

Stolik kawowy DIAMOND

Ten współczesny stolik kawowy składa się z metalowej podstawy o intrygującym, trójwymiarowym kształcie oraz pięknego, a zarazem bardzo wytrzymałego złotego granitu Thunder Gold wydobywanego w Brazylii. Połączenie tych dwóch elementów wprowadzi do każdego pomieszczenia nietuzinkowy akcent kształtu oraz ciepłego koloru.

Stolik kawowy, blat: granit - Thunder Gold - DIAMOND

Stolik kawowy PARABOLA

Kamień (marmur) na zdjęciu: Carrara Bianco

Stolik boczny, stolik kawowy, marmur - Carrara Bianco - PARABOLA

Stolik boczny CROSS

Kamień (marmur) na zdjęciu: Carrara Bianco

Stolik boczny, stolik kawowy, marmur - Carrara Bianco - CROSS

Zestaw stolików TRIANGLE

Stoliki z ramą w kształcie trójkąta tworzą interesujący, geometryczny zestaw, którego ramy układają się w sposób symetryczny. Dzięki blatom, które na siebie nachodzą, ten oryginalny zestaw jest nie tylko ergonomicznym rozwiązaniem, ale również wyjątkowym elementem dekoracyjnym.

Stoliki boczne (mniejszy + większy), stoliki kawowe, marmur - Carrara Bianco - TRIANGLE

Stoliki okazjonalne TRIANGLE

Modele te cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzięki połączeniu klasycznych materiałów oraz nietuzinkowej formy. Wykonane z marmurowego lub granitowego blatu oraz czarnej, metalowej podstawy o niepowtarzalnym kształcie trójkąta, idealnie komponują się jako stoliki boczne lub nocne, stojaki na rośliny oraz elementy akcentujące wnętrze.

Stolik OBLIQUE

Dzięki trójwymiarowej sylwetce ramy, model ten wygląda inaczej w różnych perspektywach. Dodatkowym atutem jest kształt, dzięki któremu stolik może być dosunięty do kanapy, co zwiększa jego użytkowość.

Stolik SLEEK

Oferuje estetyczną perfekcję w swoich wyważonych proporcjach i smukłych liniach.