Stoliki kawowe

Zestaw stolików kawowych PLAITED

Zestaw eleganckich ław kawowych, wykonanych z najwyższej jakości czarnego granitu Galaxy. Jest to bardzo wytrzymały, a zarazem zjawiskowy kamień wydobywany w Indiach. Dzięki mieniącym się mineralnym elementom, kamień przypomina nocne niebo zasiane gwiazdami. Blat usadowiony jest na czarnej podstawie, której przeplatane elementy przypominają kompozycję wiklinową, co potęguje imponujący efekt.

Stolik kawowy z blatem granitowym - Plaited

Stolik kawowy DIAMOND

Ten współczesny stolik kawowy składa się z metalowej podstawy o intrygującym, trójwymiarowym kształcie oraz pięknego, a zarazem bardzo wytrzymałego złotego granitu Thunder Gold wydobywanego w Brazylii. Połączenie tych dwóch elementów wprowadzi do każdego pomieszczenia nietuzinkowy akcent kształtu oraz ciepłego koloru.

Stolik kawowy, blat: granit - Thunder Gold - DIAMOND

Stolik kawowy PARABOLA

Kamień (marmur) na zdjęciu: Carrara Bianco

Stolik boczny, stolik kawowy, marmur - Carrara Bianco - PARABOLA

Stolik boczny CROSS

Kamień (marmur) na zdjęciu: Carrara Bianco

Stolik boczny, stolik kawowy, marmur - Carrara Bianco - CROSS

Zestaw stolików TRIANGLE

Stoliki z ramą w kształcie trójkąta, tworzą interesujący geometryczny zestaw, którego ramy układają się w sposób symetryczny. Dzięki blatom, które na siebie nachodzą, ten oryginalny zestaw jest nie tylko ergonomicznym rozwiązaniem, ale również wyjątkowym elementem dekoracyjnym.

Stoliki boczne (mniejszy + większy), stoliki kawowe, marmur - Carrara Bianco - TRIANGLE

Stoliki okazjonalne TRIANGLE

Modele te cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzięki połączeniu klasycznych materiałów oraz nietuzinkowej formy. Wykonane z marmurowego lub granitowego blatu oraz czarnej, metalowej podstawy o niepowtarzalnym kształcie trójkąta, idealnie komponują się jako stoliki boczne lub nocne, stojaki na rośliny oraz elementy akcentujące wnętrze.

Stolik boczny, stolik kawowy, wystrój salonu, blat marmurowy - Stolik OBLIQUE
528.00547.00

Stolik OBLIQUE

Dzięki trójwymiarowej sylwetce ramy, model ten wygląda inaczej w różnych perspektywach. Dodatkowym atutem jest kształt, dzięki któremu stolik może być dosunięty do kanapy, co zwiększa jego użytkowość.

Stolik boczny, kawowy, wystrój salonu - Stolik OBLIQUE

Stolik SLEEK

Oferuje estetyczną perfekcję w swoich wyważonych proporcjach i smukłych liniach.

Stolik boczny, stolik kawowy, blat z marmuru Carrara Bianco - SLEEK