Płytki imitujące marmur – CIFRE Diamond gold

Płytki łazienkowe - płytki hiszpańskie CIFRE diamond gold mate

MARMUR – KLASA I ELEGANCJA

Marmur! Już w starożytności stosowany był, jako bardzo cenny materiał budowlany. Tym pięknym kamieniem ozdabiano miasta, stawiano budynki, świątynie, wykonywano rzeźby.  Jest to materiał, który nadal i wciąż inspiruje współczesnych architektów do projektowania niebanalnych i nowoczesnych aranżacji. Jednak, kogo stać na taki luksus? Wysoka cena tego pięknego kamienia odstrasza do zakupu.  Istnieje jednak praktyczne rozwiązanie tego problemu. Płytki łazienkowe imitujące marmur!

PŁYTKI ŁAZIENKOWE IMITUJĄCE MARMUR – MATERIAŁ W DOBRYM GUŚCIE

Jak myślisz, co sprawia, że wnętrze spostrzegane jest, jako eleganckie, wykończone w dobrym guście? Przede wszystkim to materiał, który został użyty do wykończenia pomieszczenia. Płytki ceramiczne, płytki gresowe stanowią w dzisiejszym nowoczesnym dizajnie prawdziwą sztukę łączenia wzorów, faktur i kolorów. Aby się o tym przekonać, wystarczy zajrzeć na naszą stronę Cerammind. Oferujemy szeroki asortyment wysokiej jakości płytek łazienkowych, w różnych formatach, kolorach i wzorach. Posiadamy bogaty wybór produktów producentów cenionych w Polsce i Europie.  Jednym z nich jest kolekcja płytek gresowych CIFRE Diamond gold. Jest to płytka produkcji hiszpańskiej, mrozoodporna, rektyfikowana.

Płytka gresowa, łazienka, salon, imitacja marmuru, matowa, rektyfikowana, podłoga, ściana, mrozoodporna, rozmiar 60x120cm - CIFRE diamond gold mat

PŁYTKI ŁAZIENKOWE REKTYFIKOWANE

Co to jest płytka rektyfikowana? Jest to płytka, której brzegi są dodatkowo ścięte na prosto, co powoduje, że pomiędzy płytkami można zastosować minimalną ilość fugi. Daje to niezwykły efekt aranżacyjny w postaci równej i płaskiej powierzchni nieprzeciętej siatką fugi. Rektyfikacja szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku płytek łazienkowych o dużych rozmiarach. Można je śmiało stosować w każdym miejscu, oprócz łazienki również w kuchni, przedpokoju czy nawet w salonie. Stworzona w ten sposób aranżacja posadzki, spowoduje optyczne powiększenia wnętrza.

Płytki łazienkowe CIFRE diamond gold mate

WYSOKI POŁYSK, A MOŻE MAT?

Kolekcja modnych płytek łazienkowych CIFRE Diamond gold, stworzona została przede wszystkim z myślą o zagospodarowaniu miejsca na podłodze i ścianie. Jest to kolekcja, która składa się z płytek ceramicznych matowych CIFRE Diamond gold mate, płytek ceramicznych z połyskiem CIFRE Diamond gold brillo i pulido. Dostępne są w różnych rozmiarach 75x75cm, 60x120cm z niezwykle wyszukanym stylem. Kafelki łazienkowe, swoim wyglądem przypominające naturalny marmur, są zachowane w kolorystyce bieli z charakterystyczną złotą żyłą. Niewątpliwie ich zaletą jest wzór, który jest niepowtarzalny na każdej kafelce, a co za tym idzie bardziej upodabniają się swoim wyglądem do marmuru.
Zastosowanie we wnętrzach naszej kolekcji imitującej marmur sprawi, że każda łazienka, salon czy kuchnia nabierze ekskluzywnego charakteru, rozjaśni wnętrze. Niezależnie od wyboru, koloru czy rozmiaru, trwałość płytek gresowych sprawi, że będą one ozdobą pomieszczenia, która będzie cieszyć oko przez kolejne lata.

Płytka gresowa, łazienka, salon, imitacja marmuru, połysk, rektyfikowana, podłoga, ściana, mrozoodporna, rozmiar 75xc75cm - CIFRE diamond gold brillo
Płytka gresowa, łazienka, salon, imitacja marmuru, połysk, rektyfikowana, podłoga, ściana, mrozoodporna, rozmiar 75xc75cm - CIFRE diamond gold brillo

PŁYTKI W ŁAZIENCE – NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Pamiętajmy, że płytki łazienkowe muszą być bardzo trwałe, wytrzymałe oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Dodatkowo ważnym aspektem przy wyborze jest ich rodzaj. Na podłodze najlepszym wyborem będą płytki antypoślizgowe, dzięki którym zapewnimy sobie i naszym domownikom bezpieczeństwo.


Płytki łazienkowe z naszej oferty pozwolą osiągnąć nie tylko efekt luksusu, ale przeobrazić każdą łazienkę w świątynie odprężenia i błogiego relaksu.

Płytki gresowe szkliwione CIFRE Diamond gold pulido